Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Карантин

Date: 13 березня 2020 о 12:02, Refreshed 6 травня 2020 о 17:18
176 views

з 12 березня по 03 квітня 2020 всі навчальні заклади в Україні закриті на карантин

НАКАЗ

12.03.2020                                     с. Галицинове                            №23

Про введення карантину в школі

Відповідно  до  «Положення  про  відділ освіти, культури, молоді  та  спорту Галицинівської  сільської  ради» затвердженого рішенням Vсесії  VІІІ скликання Галицинівської  сільської  ради від 21.04. 2017року №8,  розпорядження Галицинівського  сільського голови від 12.03.2020 року «Про  введення карантину на території Галицинівської сільської ради  Вітовського району Миколаївської області» та на виконання наказу відділу ОКМС №43 від 12.03.2020 року  «Про введення карантину в закладах освіти та культури Галицинівської сільської ради»

Н А К А З У Ю:

1.Призупинити   навчальний процес на період карантину з 13.03.2020 року по 03.04.2020 року в школі.

2.Класним керівникам, класоводам та вчителям-предметникамшколи організувати дистанційне навчання на період карантину, використовуючи електронний журнал на платформі E-scool, освітні безкоштовні платформи для навчання дітей («Мійклас», «LearningApps», «На урок», «Googlе ресурси», індивідуальне, диференційоване навчання через вайбергрупи та інші соцмережі).

3.В школі призупинити проведення масових, навчальних спортивних та розважальних заходів, роботу гуртків, секцій для учнів.

4.Організувати роботу вчителів та працівників школи за графіком (додаток №1)  та провести оплату праці   у повному обсязі з розрахунку тарифікаційних списків, враховуючи відповідні надбавки та доплати, згідно чинного законодавства та умов Колективних договорів.

5. Залучити працівників школи до прибирання пришкільної території та прибирання в школі (миття вікон, панелів).

6.Надати можливість вчителям та працівникам школи використати всі види відпусток: планову, соціальну та відпустку без збереження заробітної плати.

7. Конроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                Т. В. Вітвіцька

Comments:
Only authorized users can leave comments.